Schneider Electric

Schneider Altivar 21 ATV21WD30N4C változtatható frekvenciájú hajtás

SKU ATV21WD30N4C

Raktáron
  • 12-month warranty
  • Free returns within 30 days
  • Manufacturer: Schneider Electric
  • Product No.: ATV21WD30N4C
  • Origin Franciaország
  • Product Type: Változtatható frekvenciájú hajtások
  • Payment: T/T, Western Union
  • Weight: 49.5 kg
  • Dimensions: 72,00 cm × 28,40 cm × 31,50 cm
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 months

Tags

Mennyiség

Product Description

Leírás

Az ATV21WD30N4C egy Altivar 21 frekvenciaváltó, amelyet robusztus motorvezérlésre terveztek ipari és épületautomatizálási környezetekben. A 30 kW-os (40 HP) névleges teljesítményű, 480 V-os tápfeszültséggel működő frekvenciaváltó beépített B osztályú EMC-szűrővel rendelkezik, amely biztosítja a szigorú elektromágneses összeférhetőségi szabványoknak való megfelelést. Az egység IP54 védettségű burkolattal rendelkezik, amely hatékony védelmet nyújt a por és a fröccsenő víz ellen, így igényes telepítési helyszíneken is alkalmazható. Az ATV21WD30N4C hatékony fordulatszám-szabályozást biztosít aszinkron motorokhoz, az energiamegtakarításra és az üzembiztonságra összpontosítva HVAC- és folyadékkezelési alkalmazásokban.

Jellemzők

  • Névleges teljesítmény: 30 kW (40 HP)
  • Bemeneti feszültség: 480 V
  • Beépített B osztályú EMC-szűrő az alacsony elektromágneses kibocsátás érdekében
  • IP54 védettségű burkolat por és nedvesség elleni védelemmel
  • Megbízható fordulatszám- és nyomatékszabályozás ipari folyamatokhoz
  • HVAC- és szivattyúzási alkalmazásokhoz optimalizálva

Alkalmazások

  • Kereskedelmi és ipari HVAC-rendszerek
  • Nagyléptékű víz- és szennyvízszivattyúzás
  • Hűtőtornyok ventilátorainak szabályozása
  • Épületautomatizálási rendszerek
  • Ipari szellőzés vezérlése

Műszaki adatok

Jellemző Részletek
Gyártó Schneider Electric
Termékcsalád Altivar
Alcsalád 21
Terméktípus Frekvenciaváltók
Névleges teljesítmény 30 kW (40 HP)
Bemeneti feszültség 480 V
Védettségi fokozat IP54
Méretek 72.00 x 28.40 x 31.50 cm
Tömeg 49.50 kg
Vámtarifaszám 85044095
Termékállapot Kivezetés alatt

Telepítési útmutató

  • Felszerelés: A tömeg és az IP54 védettség miatt gondoskodjon arról, hogy a frekvenciaváltó biztonságosan legyen rögzítve szerkezetileg stabil, függőleges falra vagy panelszerkezetre.
  • Környezeti feltételek: Az IP54 védettség lehetővé teszi a működést nehezebb környezetekben is, azonban az egységet továbbra is védeni kell a közvetlen időjárási hatásoktól és a szélsőséges hőmérséklettől.
  • Vezetékezés: Használjon árnyékolt motorvezetékeket a B osztályú EMC-szűrés hatékonyságának megőrzése érdekében. A vezérlő- és tápvezetékeket megfelelően vezesse az elektromágneses zaj elkerülése érdekében.
  • Földelés: Alakítson ki nagy megbízhatóságú csatlakozást a rendszer védőföldeléséhez a biztonsági és teljesítménykövetelmények teljesítése érdekében.
  • Hűtés: Gondoskodjon arról, hogy a telepítési területen elegendő szabad hely álljon rendelkezésre a hőelvezetéshez, mivel a frekvenciaváltó teljesítményét befolyásolhatja a belső hőmérséklet felhalmozódása.
Shipping & Returns

Global Express Shipping

  • Standard Delivery: 4–6 business days via DHL, FedEx, and UPS.
  • Express Dispatch: Same-day dispatch for in-stock orders placed before 2:00 PM (GMT+8).
  • Worldwide Coverage: Serving over 150 countries.

Returns & Warranty

  • 30-Day Guarantee: Returns accepted for in-stock products in original, factory-sealed packaging.
  • 12-Month Warranty: Every industrial component is backed by our technical warranty.
FAQ
Mekkora a teljesítménybesorolása az ATV21WD30N4C modellnek?
Ez a modell 30 kW-os (40 LE) teljesítményre van méretezve.
Mit jelez az IP54-besorolás ennél a hajtásnál?
Az IP54-besorolás azt jelenti, hogy a készülékház védett a por bejutásával és a fröccsenő vízzel szemben, így megfelelőbb a fokozottan kitett telepítési környezetekhez.
Milyen EMC-szűrést tartalmaz ez az egység?
A hajtás beépített B osztályú EMC-szűrővel rendelkezik az elektromágneses interferencia minimalizálása érdekében.
Mi az Altivar 21 sorozat jelenlegi életciklus-állapota?
Az Altivar 21 sorozat jelenleg a kivezetési szakaszba sorolt termék-életciklusban van.
Reviews

ATV21WD30N4C

Stock & lead time on request

Call
1 / 1

Schneider Altivar 21 ATV21WD30N4C változtatható frekvenciájú hajtás

Only 10 item(s) left in stock
  • Manufacturer: Schneider Electric

  • Product No.: ATV21WD30N4C

  • Country of origin:Franciaország

  • Product Type: Változtatható frekvenciájú hajtások

  • Payment: T/T, Western Union

  • Weight: 49500g

  • Dimensions: 72,00 cm × 28,40 cm × 31,50 cm

  • Shipping port: Xiamen

  • Warranty: 12 months

Mennyiség
Minden részlet megtekintése

Termékleírás

Leírás

Az ATV21WD30N4C egy Altivar 21 frekvenciaváltó, amelyet robusztus motorvezérlésre terveztek ipari és épületautomatizálási környezetekben. A 30 kW-os (40 HP) névleges teljesítményű, 480 V-os tápfeszültséggel működő frekvenciaváltó beépített B osztályú EMC-szűrővel rendelkezik, amely biztosítja a szigorú elektromágneses összeférhetőségi szabványoknak való megfelelést. Az egység IP54 védettségű burkolattal rendelkezik, amely hatékony védelmet nyújt a por és a fröccsenő víz ellen, így igényes telepítési helyszíneken is alkalmazható. Az ATV21WD30N4C hatékony fordulatszám-szabályozást biztosít aszinkron motorokhoz, az energiamegtakarításra és az üzembiztonságra összpontosítva HVAC- és folyadékkezelési alkalmazásokban.

Jellemzők

  • Névleges teljesítmény: 30 kW (40 HP)
  • Bemeneti feszültség: 480 V
  • Beépített B osztályú EMC-szűrő az alacsony elektromágneses kibocsátás érdekében
  • IP54 védettségű burkolat por és nedvesség elleni védelemmel
  • Megbízható fordulatszám- és nyomatékszabályozás ipari folyamatokhoz
  • HVAC- és szivattyúzási alkalmazásokhoz optimalizálva

Alkalmazások

  • Kereskedelmi és ipari HVAC-rendszerek
  • Nagyléptékű víz- és szennyvízszivattyúzás
  • Hűtőtornyok ventilátorainak szabályozása
  • Épületautomatizálási rendszerek
  • Ipari szellőzés vezérlése

Műszaki adatok

Jellemző Részletek
Gyártó Schneider Electric
Termékcsalád Altivar
Alcsalád 21
Terméktípus Frekvenciaváltók
Névleges teljesítmény 30 kW (40 HP)
Bemeneti feszültség 480 V
Védettségi fokozat IP54
Méretek 72.00 x 28.40 x 31.50 cm
Tömeg 49.50 kg
Vámtarifaszám 85044095
Termékállapot Kivezetés alatt

Telepítési útmutató

  • Felszerelés: A tömeg és az IP54 védettség miatt gondoskodjon arról, hogy a frekvenciaváltó biztonságosan legyen rögzítve szerkezetileg stabil, függőleges falra vagy panelszerkezetre.
  • Környezeti feltételek: Az IP54 védettség lehetővé teszi a működést nehezebb környezetekben is, azonban az egységet továbbra is védeni kell a közvetlen időjárási hatásoktól és a szélsőséges hőmérséklettől.
  • Vezetékezés: Használjon árnyékolt motorvezetékeket a B osztályú EMC-szűrés hatékonyságának megőrzése érdekében. A vezérlő- és tápvezetékeket megfelelően vezesse az elektromágneses zaj elkerülése érdekében.
  • Földelés: Alakítson ki nagy megbízhatóságú csatlakozást a rendszer védőföldeléséhez a biztonsági és teljesítménykövetelmények teljesítése érdekében.
  • Hűtés: Gondoskodjon arról, hogy a telepítési területen elegendő szabad hely álljon rendelkezésre a hőelvezetéshez, mivel a frekvenciaváltó teljesítményét befolyásolhatja a belső hőmérséklet felhalmozódása.

Mekkora a teljesítménybesorolása az ATV21WD30N4C modellnek?

Ez a modell 30 kW-os (40 LE) teljesítményre van méretezve.

Mit jelez az IP54-besorolás ennél a hajtásnál?

Az IP54-besorolás azt jelenti, hogy a készülékház védett a por bejutásával és a fröccsenő vízzel szemben, így megfelelőbb a fokozottan kitett telepítési környezetekhez.

Milyen EMC-szűrést tartalmaz ez az egység?

A hajtás beépített B osztályú EMC-szűrővel rendelkezik az elektromágneses interferencia minimalizálása érdekében.

Mi az Altivar 21 sorozat jelenlegi életciklus-állapota?

Az Altivar 21 sorozat jelenleg a kivezetési szakaszba sorolt termék-életciklusban van.

Globális expressz szállítás

  • Normál szállítás: 4-6 munkanap a DHL, FedEx és UPS szolgáltatásával.
  • Gyors kiszállítás: A raktáron lévő, 14:00 (GMT+8) előtt leadott megrendeléseket aznap feladjuk.
  • Világszintű lefedettség: Több mint 150 országban szolgálunk ki, beleértve a gyors szállítást Szaúd-Arábiába és az Egyesült Arab Emírségekbe.

Visszaküldés és garancia

  • 30 napos garancia: Csak a raktáron lévő termékek eredeti, gyári zárt csomagolásban történő visszaküldését fogadjuk el.
  • 12 hónapos garancia: Minden ipari alkatrészünket szakmai műszaki garancia védi.

A megrendeléseket hétfőtől péntekig dolgozzuk fel és szállítjuk (állami ünnepnapok kivételével).


A teljes jogosultság, a készletfeltöltési díjak és a nemzetközi visszaküldési részletek megtekintéséhez kérjük, tekintse meg hivatalos oldalunkat Visszatérítési és Visszaküldési Szabályzat .

TECHNICAL SPECIFICATIONS

Color pattern
Szürkésfehér
Country of origin
Franciaország

Műszaki ismeretek

Ipari joystickvezérlők tervezése a biztonságos mozgásért

Az ipari joystick csak a biztonságos mozgásvezérlési lánc első eleme. Ez az útmutató az érzékelési lehetőségeket, a bekötést, a jelek ellenőrzését, a PLC-logikát, az újraindítási viselkedést és a...

A PID viselkedésének megfigyelése a szabályozási kör hangolása előtt

A PID-hangolás biztonságosabbá válik, amikor a mérnökök láthatják, hogyan alakítják át a proporcionális, integráló és deriváló hatások a hibát, a kimenetet és a reakciót az idő múlásával. Ez az...

Lineáris tengely üzembe helyezése mechanikai hibák elfedése nélkül

A lineáris tengelyt mechanikailag ellenőrizni kell, mielőtt megkezdődne az agresszív hangolás. Ez az üzembe helyezési munkafolyamat a skálázást, az irányt, a határértékeket, a...

Közbeiktatott relék: leválasztás, terhelésillesztés és diagnosztika

A közbeiktatott relék a feszültségtartományok szétválasztásával, a kimeneti teljesítmény és a terepi terhelések összehangolásával, valamint a hibák könnyebb behatárolásával védik a PLC- és...

Zajos PLC-jelek szűrése valódi hibák elrejtése nélkül

A bemeneti szűrés stabilizálhatja a PLC-adatokat, de a túlzott simítás késlelteti a riasztásokat és elfedi a folyamat változásait. Ismerje meg, hogyan diagnosztizálhatja a zajt, hogyan választhat...

SCR vagy PWM? Meghajtó választása kefés egyenáramú motorokhoz

Az SCR- és PWM-meghajtók eltérően szabályozzák a kefés egyenáramú motorokat. A vezérlő kiválasztása előtt hasonlítsa össze az áramhullámosságot, az alacsony fordulatszámon leadott nyomatékot, a...